Grupowe ubezpieczenie Covid – 19

Grupowe ubezpieczenie Covid – 19

Koronawirus szaleje. Rośnie liczba osób zarażonych. Już teraz wiadomo, że koronawirus zaatakuje także jesienią. Dlatego też Generali jako pierwsze Towarzystwo proponuje ubezpieczenie na wypadek Covid-19

Dla kogo ta propozycja ?

Opierając się na włoskich doświadczeniach TU Generali proponuje Grupowe Ubezpieczenie Covid-19. Jest to oferta dla firm zatrudniających minimum 10 pracowników. Umowa jest bezimienna dla wszystkich pracowników w wieku 18-70 lat.

Co obejmuje polisa

Polisa jest zawierana przez właściciela firmy, który opłaca składkę roczną za każdego pracownika. W zależności od wariantu jest to jednorazowa kwota 49,90 zł, 69,90 zł lub 89,90 zł. Wszyscy pracownicy otrzymują ten sam pakiet.

covid ubezpieczenie
Trzy warianty do wyboru. Wszyscy korzystają z tego samego.

To co ważne to także assistance

Po opuszczeniu szpitala jest szeroki zakres usług w ramach assistance. Poczynając od transportu ze szpitala po wizyty domowe lekarza i opiekę nad dzieckiem.

covid ubezpieczenie
Kto był w szpitalu, ten wie jak ważna jest pomoc po jego opuszczeniu

Wnioski

Grupowe ubezpieczenie Covid-19 może być dodatkiem do obecnego ubezpieczenia grupowego. Można je również traktować jako samodzielne ubezpieczenie. Bonus dla pracownika. Takie ubezpieczenie to oczywiście dodatkowy prestiż dla firmy dbającej o pracowników. Dzięki możliwości korzystania z pomocy pracownik szybciej także wróci do pracy. Natomiast dla pracownika jest to realna pomoc w przypadku zachorowania. Także po opuszczeniu szpitala.

Samo zawarcie polisy jest bardzo proste i wszystko odbywa się online. Jeżeli masz pytania to zadzwoń 501485554 lub napisz ksuszka@bezpieczny.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button