O mnie

Czy każde ubezpieczenie jest bezpieczne? Z doświadczenia wiem, że nie. Bo czym jest ubezpieczenie? Ubezpieczenie to umowa cywilna, w ramach której ubezpieczyciel zobowiązuje się wykonać określone czynności (np. wypłata pieniędzy) w razie zajścia przewidzianego w umowie, a ubezpieczający zobowiązuje się zapłacić określoną w umowie składkę. Niestety, ale często jest tak, że kupujemy polisę bez ustalenia faktycznych potrzeb. Ubezpieczony płaci składkę, a towarzystwo ją bierze. I kiedy dochodzi do zdarzenia, okazuje się, że faktycznie liczyliśmy na coś innego. Czyli polisa nie zapewniła takiego bezpieczeństwa, jakiego oczekiwaliśmy.

Od wielu lat zajmuję się ubezpieczeniami i miałem styczność z różnymi przypadkami. Dlatego też moim zadaniem jest tak przygotować propozycję polisy ubezpieczeniowej, aby osoba, która zdecyduje się na płacenie składki wiedziała, za co płaci, a jednocześnie była pewna, że jest chroniona właśnie zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami. Podpisanie polisy to jednak dopiero początek współpracy. Nadal bowiem możesz na mnie liczyć. Przypomnę o badaniu technicznym pojazdu czy końcu polisy OC. Jeżeli zmieni się Twoja sytuacja życiowa, zweryfikujemy polisy ( także te, które zostały przygotowane przez innego agenta) tak, abyś Ty i rodzina byli bezpieczni. A jeśli dojdzie do zdarzenia, to jestem od tego, aby pomóc przy wypłacie świadczenia.

Osobiście doceniam polisy życiowe, bo to człowiek jest najważniejszy. Ale współpracując z ekspertami ubezpieczeniowymi oraz finansowymi jestem w stanie przygotować ochronę również mienia, w tym firm. A dlaczego uważam, że najważniejsza jest polisa chroniąca życie i zdrowie? Bo samochód się naprawi, firmę odbuduje, a mieszkanie wyremontuje. Tylko po co, jeżeli umrze właściciel ? Często zapominamy, że to co w życiu osiągnęliśmy to tylko dzięki sobie. Dlatego też w pierwszej kolejności powinniśmy chronić siebie i rodzinę.

Jak wspomniałem, spotykałem się z różnymi sytuacjami. Także tragicznymi. Dlatego też postanowiłem dzielić się swoimi doświadczeniami, aby ustrzec przed problemami posiadania polisy, która nie jest „skrojona na miarę”. Ten blog jest po to, aby ułatwić poruszanie się w gąszczu różnych polis. Jest po to, aby pokazać, jakie problemy mają inni. I jak je rozwiązują.

Jeżeli macie pytania to w pierwszej kolejności zapraszam do sprawdzenia w wyszukiwarce czy dany problem już wyjaśniałem. Jeżeli nie, to proszę dzwonić – tel. 501485554 lub napisać a ja oddzwonię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button