Bądź jak bohater amerykańskiego filmu

Bądź jak bohater amerykańskiego filmu

Czy chcesz poczuć się jak bohater amerykańskiego filmu? Chcesz mieć zawsze dostęp do swojego prawnika nie martwiąc się o koszty? Jeżeli tak, to sprawdź ochronę prawną proponowaną przez Towarzystwo Ochrony Prawnej DAS.

Obecnie priorytetem dla wszystkich jest prewencja i powstrzymanie pandemii. Wprowadzone obostrzenia i zakazy powodują siłą rzeczy wiele problemów w życiu codziennym. I prywatnym i zawodowym. Dlatego pomocy prawnej szukają klienci, którzy nie pojechali na wycieczkę czy odwołano im lot. A niektóre biura podróży kwestionują prawa klientów do zwrotu pieniędzy. Z pytaniami do prawników zwracają się również kierowcy zawodowi, którzy nie wiedzą, czy mogą odmówić wykonania kursu ze względu na zagrożenie związane z wirusem. Z podobnymi problemami zgłaszają się osoby pracujące na etacie. Pomocy prawnej szukają także przedsiębiorcy zatrudniający personel czy wynajmujący lokale a którzy nie mogą obecnie prowadzić działalności.

Z prawem mamy do czynienia na każdym kroku. Codziennie uczestniczymy w różnych zdarzeniach, które reguluje prawo. Zawieramy umowę kupna towarów lub wykonania usług, stosujemy się do przepisów ruchu drogowego jadąc samochodem czy przechodząc przez jezdnię. Nie możemy do końca wyeliminować ryzyka, że ktoś nie dotrzyma warunków zawartej umowy lub my sami np. nieumyślnie naruszymy prawo. Co wtedy? Szukamy pomocy u prawnika lub – statystycznie częściej – u wujka Google.

ochrona prawna

Na czym polega ubezpieczenie ochrony prawnej?

Umowa z Towarzystwem Ochrony Prawnej zapewnia organizację profesjonalnej pomocy prawnej. DAS pokrywa też koszty prowadzenia sporów prawnych związanych z życiem prywatnym lub prowadzeniem firmy. Dzięki ochronie prawnej ubezpieczeni otrzymają wsparcie merytoryczne i finansowe w dochodzeniu swoich praw, a także w obronie przed zarzutami karnymi, skarbowymi i wykroczeniami.
Dlaczego potrzebujemy Ochrony Prawnej?
• Żeby wiedzieć jakie prawa nam przysługują
• Aby móc sfinansować honorarium adwokata lub radny prawnego, który będzie nas reprezentował
• Żeby móc walczyć o swoje prawa w sądzie, bez ryzyka ponoszenia kosztów, w tym przegranego procesu
• Aby mieć stały dostęp do porad i konsultacji prawnych

Ochrona Prawna w Życiu Prywatnym tworzy parasol ochronny prawnego zabezpieczenia Twojego i Twojej rodziny, w najważniejszych obszarach życia codziennego.

Ochroną prawną objęte są m.in. takie zdarzenia jak:
• Dochodzenie różnych roszczeń i odszkodowań
• Wypadki np. samochodowy, na śliskim chodniku, w supermarkecie, w szkole, w komunikacji miejskiej
• Wyjazdy, urlopy np. niezgodne z umową warunki wczasów
• Umowy konsumenckie np. towar niezgodny z umową
• Ochrona dóbr osobistych np. hejt internetowy, naruszenie dobrego imienia
• Obrona w procesach karnych i wykroczeniowych np. wypadek samochodowy w kraju lub za granicą, pogryzienie przechodnia przez naszego psa, niesłuszne odebranie prawa jazdy
• Działania umyślne dzieci do 17 roku życia np. pobicie kolegi, kradzież w sklepie
• Sądowe spory z ZUS i US np. zaniżenie wypłaconych świadczeń, nieterminowe wypłacenie zasiłku, źle naliczony podatek
• Ochrona pracownika np. niewypłacone nadgodziny, zwolnienie dyscyplinarne, mobbing
• Ochrona konsumenta np. kłopoty z reklamacją,
• Ochrona nieruchomości np. zalanie mieszkania, niesolidna ekipa remontowa

To tylko najczęściej występujące zdarzenia w życiu prywatnym. Można także korzystać z pomocy prawnej prowadząc firmę lub tylko do zdarzeń związanej z samochodem.
Teraz takie czasy, że w każdej chwili może się przydać porada adwokata. Ci, którzy wiedzą, że w każdej chwili mogą zadzwonić do prawnika “śpią spokojniej”. Czyli jak w amerykańskim filmie. Masz problem? Dzwonisz do swojego prawnika!

Jeżeli chcesz mieć prawnika “na telefon” zostaw kontakt. Zaznacz temat “Ochrona prawna” i otrzymasz 20 % rabatu.

 

pomoc prawnik adwokat

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button