Bądź bezpieczny! Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu!

Bądź bezpieczny! Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu!

Przed nami trudny okres. Tak naprawdę nikt nie wie kiedy wrócimy do normalnego funkcjonowania. Ten czas często wymusza na nas inny sposób zachowania i postępowania. Oczywiście podstawą jest dbanie o bezpieczeństwo własne i najbliższych. Hasło “Zostań w domu” nie jest pustym hasłem. Zdecydowana większość naszego społeczeństwa podchodzi do tego ze zrozumieniem i się do niego stosuje.

Konieczność ograniczenia kontaktów wymusił także inny sposób działania towarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie już prawie wszystkie umożliwiają zawarcie umowy bez kontaktu osobistego. Bo wszyscy rozumieją, że jednym z ważnym filarów bezpieczeństwa jest polisa ubezpieczeniowa. Oczywiście każdy ma róże potrzeby, ale o nich można porozmawiać telefonicznie. A efektem końcowym może być zakup odpowiedniej polisy.

Jeżeli kończy się Wam ubezpieczenie OC lub dojdziecie do wniosku, że potrzebna jest polisa “życiowa” lub na wypadek pobytu w szpitalu ( wzrosła liczba zainteresowanych tą formą bezpieczeństwa ) to zapraszam do kontaktu. Załatwimy wszystko bez wychodzenia z domu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button