Prudential. Oferta i spadkobiercy

Prudential. Oferta i spadkobiercy

Prudential, znany również jako Pru, to firma ubezpieczeniowa z bogatą historią sięgającą 1848 roku. Początkowo działająca w Wielkiej Brytanii, z czasem rozszerzyła swoją działalność na cały świat, w tym o Polskę.

Przez lata Prudential Polska stał się synonimem rzetelności i stabilności, oferując szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, emerytalnych i inwestycyjnych. Firma kieruje się zasadą indywidualnego podejścia do każdego Klienta, dbając o to, aby dopasować ofertę do jego specyficznych potrzeb.

Obecnie Pru oferuje:

  • Ubezpieczenia na życie: chroniące przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak śmierć czy niepełnosprawność. W wersji podstawowej ubezpieczenia na życie (ochrona wyłącznie życia), suma ubezpieczenia dostępna jest w przedziale od 10 000 zł aż do 5 mln złotych. Na przykład, za ubezpieczenie na życie na okres 10 lat dla osoby 30-letniej, z sumą ubezpieczenia 300 000 zł, składka może wynieść jedynie 44,83 zł miesięcznie.
  • Ubezpieczenia zdrowotne: zapewniające środki w przypadku poważnego zachorowania lub pobytu w szpitalu.
  • Ubezpieczenia emerytalne: pozwalające na zabezpieczenie przyszłości i godnej starości. Już w dniu podpisania umowy wiesz jaką dostaniesz minimalną kwotę po zakończeniu ubezpieczenia. A ostateczna kwota jest zwykle wyższa.
  • Produkty inwestycyjne: umożliwiające pomnożenie oszczędności a także gromadzenie kapitału dla dziecka

Oprócz bogatej oferty ubezpieczeń, Prudential słynie również z dbałości o pielęgnowanie swojej historii. Firma aktywnie poszukuje spadkobierców osób, które przed II wojną światową posiadały polisy ubezpieczeniowe wystawione przez ówczesny Prudential. W chwili wybuchu II wojny światowej w Polsce 4 623 osoby były obezpieczone w Prudentialu. Spadkobiercy ci mogą mieć prawo do odszkodowań lub świadczeń z tytułu tych polis.

Informacje na temat poszukiwań spadkobierców można znaleźć TUTAJ

PRU to jedyne towarzystwo ubezpieczeniowe z taką tradycją i dbającą o spadkobierców. Tak przy okazji przypomnę, że bez względu, gdzie jesteś ubezpieczony powiedz o tym najbliższym. Bo w przypadku śmierci nie ma możliwości sprawdzenia w jakimś centralnym rejestrze osób ubezpieczonych. Takiego rejestru nie ma. Są więc problemy, o których pisałem wcześniej “Kto dostanie pieniądze po Twojej śmierci”

Jeżeli masz pytania lub chcesz zapoznać się dokładnie z ofertą Pru zostaw wiadomość TUTAJ lub zadzwoń 501 485 554.

 

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button