Jak ominąć kolejkę do lekarza

Jak ominąć kolejkę do lekarza

Fundacja Watch Health Care (WHC) w październiku 2023r. opublikowała raport pt. „Barometr WHC – Polacy w kolejkach”. Zgodnie z ich raportem, przedstawiającym stan na wrzesień 2023 roku, w Polsce czekało się na pojedyncze świadczenie zdrowotne średnio 3,5 miesiąca. Obecnie nie jest nic lepiej, co mogą potwierdzić osoby potrzebujące pomocy medycznej.

Co zrobić, żeby nie czekać w kolejce do lekarza

Jeżeli szukamy pomocy lekarza to wtedy mamy najczęściej do wyboru – czekać lub iśc prywatnie. Dlatego wiele osób myśląc zapobiegawczo korzysta z różnych Pakietów medycznych. Umożliwiają one szybki dostęp do specjalistów. Coraz więcej osób korzysta też z porad online. Dzięki temu mogą w dogodnym dla siebie czasie – także w nocy lub w czasie zagranicznego wyjazdu – skontaktować się z wybranym specjalistą. Takie możliwości daje Abonament medyczny MEDI EXPERT oferowany przez Global Teleclinic.

Dla kogo jest ten abonament

Można śmiało powiedzieć, że jest to abonament dla każdego. Do wyboru są warianty indywidualne, partnerskie i rodzinne.

💡Dla kogo jest to szczególnie wygodne?
✅Dla tych, którzy prowadzą intensywny tryb życia i nie mają czasu na wizyty lekarskie.
✅Dla mieszkańców miejscowości z ograniczoną dostępnością do wizyt lekarskich.
✅Dla osób, które chcą ograniczyć koszty opieki medycznej.
✅Dla osób, które w wygodny sposób chcą zapewnić opiekę medyczną całej swojej rodzinie .

💡Jak to działa?
☑️Rejestracja online –  pacjenci mogą zarejestrować się online ( z kodem U5554 taniej) korzystając z mojeID lub bankowości elektronicznej. To szybki i bezpapierowy proces, który umożliwia skuteczną identyfikację pacjenta oraz zabezpiecza dostęp do danych medycznych.
☑️Konto Pacjenta Online – Po udanej rejestracji pacjenci uzyskują dostęp do swojego konta pacjenta online. To jedno miejsce, gdzie zgromadzone są wszystkie istotne informacje, takie jak wyniki badań, e-recepty czy zaświadczenia. Dzięki temu pacjenci mają pełny wgląd w swoje dane medyczne.
☑️Diagnostyka laboratoryjna –  pacjenci mają możliwość wyboru punktu diagnostycznego zgodnie z ich miejscem pobytu

Co w ramach abonamentu

Jak wspomniałem wcześniej, dostęp online jest przez całą dobę, z każdego miejsca na świecie. W każdej chwili możesz umówić się na konsultację, która zostanie przeprowadzona telefonicznie, w formie chatu lub video.

Usługa teleporady umożliwia:
✅ wygodną konsultację lekarską za pośrednictwem telefonu lub internetu,
✅ uzyskanie L4 online bez konieczności osobistej wizyty u lekarza,
✅ szybkie otrzymanie zwolnienia lekarskiego, które jest przesyłane bezpośrednio do pracodawcy lub ZUS-u,
✅ godziny konsultacji dostosowane do Pacjenta.

W ramach teleporady pacjent ma zagwarantowane:

☑️ Podstawowe konsultacje lekarskie – w zakresie każdego z pakietu znajdują się nielimitowane konsultacje lekarzy podstawowej opieki: internistów, lekarzy medycyny rodzinnej i ogólnych.

☑️ Porada pielęgniarska – pielęgniarki udzielą porady w zakresie pielęgnacji ran, stomii lub zmiany opatrunku. Mogą również wystawić zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne takie, jak cewniki, pieluchomajtki, opatrunki czy paski do oznaczania poziomu glukozy. W trakcie porady pielęgniarskiej można otrzymać e-receptę na leki zaordynowane przez lekarza lub e-skierowanie na badania diagnostyczne.

☑️ Porady recepturowe – jest to usługa dedykowana szczególnie pacjentom z chorobami przewlekłymi i wymagającymi okresowego przedłużenia recepty na przyjmowane leki.

☑️ Konsultacje dietetyczne – w wielu sytuacjach rada doświadczonego dietetyka może być nieocenioną pomocą.

☑️ Konsultacje lekarzy specjalistów – w zakres abonamentów COMFORT i LUX wchodzą również konsultacje lekarzy specjalistów, dzięki czemu można umówić się m.in. do alergologa, ginekologa i ginekolog-endokrynologa, hematologa, kardiologa czy pulmonolog

☑️ Badania laboratoryjne – w każdym pakiecie są również badania laboratoryjne, które można wykonać w jednym z 1.500 punktów sieci Diagnostyka w całej Polsce.

Aby skorzystać z tej możliwości szybkiego kontaktu z lekarzem wystarczy zalogować się TUTAJ następnie wybierz odpowiedni Abonament, wpisz kod U5554, uzupełnij dane i zapłać. Utwórz też swoje konto, aby mieć dostęp do pełnej swojej dokumentacji. I masz pewnośc, że w każdej chwili masz do dyspozycji lekarza lub pielegniarkę.

 

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button