Chcesz, aby Twój pies był zawsze bezpieczny?

Chcesz, aby Twój pies był zawsze bezpieczny?

ubezpieczenie psa

Z miłości do psów Bezpieczny.pl rok temu przygotował produkt, który umożliwia leczenie Twojego ukochanego czworonoga. Przez ten rok wielu właścicieli czworonogów przekonało się, że dzięki takiemu ubezpieczeniu łatwiej jest zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swojego pupila. Bo idąc do gabinetu weterynaryjnego wiedzą, że otrzymają zwrot nie tylko za leczenie, ale także za diagnostykę.

Ubezpieczenie kosztów leczenia psa

Mając ubezpieczenie kosztów leczenia masz gwarancję zwrotu kosztów poniesionych podczas wizyty u weterynarza. Może to być wizyta związana z nieoczekiwaną chorobą np. zatrucie pokarmowe, kaszel, nowotwór, babeszjoza.

I oczywiście możesz liczyć na zwrot w sytuacji kiedy Twój pies ucierpi w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia. To może być np. skręcona łapa, zerwane więzadło, połknięcie jakiegoś przedmiotu, pogryzienia przez innego psa.

Jakie koszty leczenia zostają zwrócone?

Po wizycie u weterynarza otrzymasz zwrot m.in. za :

 • koszty wizyt lekarskich,
 • koszty badań diagnostycznych, np. morfologia, badanie moczu,
 • koszty badań obrazowych, np. USG, RTG, tomografia komputerowa,
 • koszty hospitalizacji,
 • koszty zabiegów operacyjnych, np. szycia ran, rekonstrukcji więzadła, operacji usunięcia guza, itp.
 • koszty leków.

W zakresie ubezpieczenia kosztów leczenia pokrywany jest także koszt najbardziej przykrych zdarzeń: eutanazji oraz kremacji zbiorowej.

Pamiętaj, że Twój pupil nie powie co mu dolega. Dlatego pokrywane są również koszty diagnostyki.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właściciela psa.

Ubezpieczenie odpowiedzialności to opcja dodatkowa, ale jakże ważna. Do przykładowych sytuacji, w których na terenie całej Europy działa ochrona ubezpieczeniowa należy np.:

 • gdy Twój pies pogryzł innego psa lub osobę trzecią,
 • gdy Twój pies uszkodził rzecz należącą do innej osoby,
 • gdy Twój pies biegał bez smyczy i wystraszy jadącego rowerzystę, który z tego powodu spadł z roweru i uległ wypadkowi lub uszkodził rower.

Polisa obejmuje również szkody wyrządzone wskutek rażącego niedbalstwa, na przykład:

 • gdy nie zamknąłeś bramy i Twój pies niedopilnowany wyrządził szkodę,
 • gdy Twój pies biegał bez smyczy lub bez kagańca i doprowadziło to do powstania szkody.

Ubezpieczenie śmierci psa.

Opcja dodatkową jest też możliwość ubezpieczenia śmierci Psa, do której doszło wskutek choroby, wypadku lub eutanazji. Ubezpieczenie obejmuje psy rasowe, w typie rasy, a także mieszańce.

Świadczenie związane z ubezpieczeniem śmierci psa może pomóc pokryć koszty indywidualnej kremacji oraz pochówku psa czy zakupu nagrobka. Może również umożliwić adopcję czy zakup kolejnego psa, którego obdarzysz równie silną miłością.

Sprawdź cenę i kup ubezpieczenie.

 

 

 

2 komentarze

 1. […] oferuje wsparcie finansowe na leczenie psa w przypadku niespodziewanych dolegliwości chorobowych, takich jak biegunka, kaszel, zapalenie […]

 2. […] choć nie wszystkich, oraz ewentualne szkody wyrządzone przez naszego ulubionego zwierzaka, czy to psa, kota czy nawet niewielkiego gryzonia, który może ugryźć […]

Możliwość komentowania została wyłączona.

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button