Kargul i Pawlak

Kargul i Pawlak

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie klientka, która ma złośliwego sąsiada. Takie czasy, że mogliśmy sobie porozmawiać online i co się okazało? Sąsiad ma cały czas pretensje. A to, że pies głośno szczeka, a to, że za często przyjmuje gości ( naprawdę ). Doszło do tego, że grozi jej policją i sądem. I co ma zrobić ? Przecież się nie wyprowadzi ( mieszka w tym domu od 8 miesięcy ). Z opowieści tej wyłonił się obraz dobrosąsiedzkich stosunków. Możecie mi wierzyć, że Kargul i Pawlak w lepszej żyli zgodzie.

Bez prawnika się nie obejdzie

Niestety, ale bez prawnika się nie obejdzie. Dlatego warto na takie sytuacje mieć polisę ochrony prawnej. I prawnika na telefon. Pisałem o tym wcześniej m.in. w artykule Bądź jak bohater amerykańskeigo filmu. Ale ponieważ coraz częściej pytacie jak się można zabezpieczyć na takie i podobne sytuacje to postanowiłem poruszyć ten temat na live. W poniedziałek 1 czerwca o godz. 18.00 opowiem więc o tym jak można mieć „prawnika na telefon”. A sami wiecie, że prawnik przydaje się nie tylko wtedy, gdy mamy u… sąsiada.

To może zdarzyć się każdemu

Zapraszam więc na live “Ubezpieczenie prawne na każdy dzień” Oczywiście nie jesteśmy w stanie zabezpieczyć się na każdą okazję. Ale dlaczego nie możemy zminimalizować stresu? Porozmawiamy więc o tym jak może nam pomóc prawnik. Prawnik, który jest dostępny na telefon. Ale także prawnik, który przeanalizuje umowy lub będzie reprezentował w sądzie.

Widzimy się 1 czerwca o godz.18.00

Widzimy na na livie w poniedziałek 1 czerwca o godz.18.00. Wystarczy wejść na fanpage Bezpieczneubezpieczenie A jeżeli masz pytanie to pisz ksuszka@bezpieczny.pl lub dzwoń 501485554

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button