Black Friday także w ubezpieczeniach

Black Friday także w ubezpieczeniach

Na Czarny Piątek czekają sprzedawcy i klienci. Często są to okazje, aby kupić coś bardzo dobrego w wyjątkowej cenie. Dlatego też sprzedawcy prześcigają się w przygotowaniu ofert.

Promocje w ubezpieczeniach

Okres ten wykorzystują również towarzystwa ubezpieczeniowe. Dlatego też polisę można kupić nawet 20 % taniej niż zwykle. Warto więc zapytać agenta o taką możliwość.

ubezpieczenia krzysztof suszka
Takie czasy, że kupujesz taniej i w dodatku bez wychodzenia z domu

Jakie polisy kupują klienci ?

Odpowiedź jest chyba oczywista. Wszystkie. Zależy jednak od potrzeb. Z doświadczenia wiem, że wiele osób wykorzystuje ten okres do wykupienia polisy na życie. W czasach pandemii, kiedy jest trudno dostać się do lekarza, to często decydujemy się na polisę chroniącą zdrowie. Dzięki temu mamy łatwiejszy dostęp do pomocy medycznej a także świadczenie za pobyt w szpitalu przy zachorowaniu na COVID-19.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby wykupić polisę OC na samochód. Można przecież to zrobić 30 dni przed upływem obecnej polisy. A są firmy, które umożliwiają to nawet 45 dni wcześniej. Dlaczego więc nie skorzystać ?

I wreszcie ochrona prawna, czyli prawnik na zawołanie. O ochronie prawnej pisałem wcześniej w artykule “Bądź jak bohater amerykańskiego filmu” Mając tą polisę, jeżeli tylko pojawi się problem prawny, możesz zadzwonić do prawnika. Zamiast biegac po kancelariach.

Dlaczego warto skorzystać z promocji

Jeżeli jest możliwość kupienia czegoś taniej dlaczego z tego nie skorzystać ? Promocja ma to do siebie, że jest ograniczony czas do zrobienia zakupów. Jeżeli więc do niedzieli 29 listopada zadzwonisz na nr 501 485 554 lub napiszesz, nawet o godz.23.59, na adres ksuszka@bezpieczny.pl zykujesz:

  1. Dodatkowe środki finansowe, które zaoszczędzisz na polisie
  2. Otrzymujesz bezpłatną weryfikację posiadanych polis. Bez względu jaką chcesz kupić
  3. Kupujesz potrzebną polisę bez wychodzenia z domu
  4. Bezpłatną pomoc doradcy ubezpieczeniowego do końca życia i jeden dzień dłużej

Nie zwlekaj ! Korzystaj z okazji i dołącz do grona osób mających swojego doradcę ubezpieczeniowego

 

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button