8 powodów, dla których rodzice ubezpieczają dziecko w Bezpieczny.pl

8 powodów, dla których rodzice ubezpieczają dziecko w Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie dziecka to zakup, który ma zapewnić dziecku ochronę i wsparcie finansowe w sytuacji nieszczęśliwego wypadku lub choroby.

To żadne odkrycie, kiedy napiszę, że dzieci są bardziej narażone na wypadki niż dorośli. Dlatego tak ważna jest decyzja o wyborze odpowiedniego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie dziecka może obejmować wiele różnych rodzajów ochrony, w tym:

 • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW): to podstawowe ubezpieczenie, które zapewnia wypłatę odszkodowania w razie wypadku dziecka, powodujących trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć.
 • ubezpieczenie zdrowotne: to ubezpieczenie, które pozwala dziecku korzystać z usług medycznych, w tym wizyt lekarskich, badań i hospitalizacji.
 • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej: to ubezpieczenie, które chroni dziecko przed finansowymi konsekwencjami wyrządzenia szkody innym osobom lub ich mieniu.

Koszt ubezpieczenia dziecka jest stosunkowo niski, a korzyści, jakie może zapewnić, są ogromne. Dlatego 87 % rodziców ubezpiecza swoje dzieci. We wrześniu rodzice stają więc przed dylematem dotyczącym wyboru Towarzystwa, w którym będzie chronione dziecko. A nie jest to proste zadanie, ponieważ większość ofert ma podobny zakres ochrony.

W tym miejscu nie będę więc odnosił się do poszczególnych propozycji. Jeżeli chcesz, abym sprawdził propozycję, która dotyczy Twojego dziecka to napisz do mnie TUTAJ lub zadzwoń 501485554.

8 powodów, dla których rodzice wybierają Bezpiecznego

Ubezpieczenie szkolne w Bezpieczny.pl należy do najczęściej wybieranych ubezpieczeń dzieci. Kupując w szkole lub przedszkolu/żłobku dziecko jest tak samo chronione jak inni. Kupując samodzielnie masz więc wybór. Dlaczego więc rodzice wybierają ochronę Bezpieczny.pl?

 • Łatwy zakup dostosowany do potrzeb i możliwości rodzica. Ubezpieczenie kupujesz online i tak samo zgłaszasz szkody. Rodzice chwalą szybkość wypłaty świadczenia. Standardowo do 24 godzin, a były sytuacje, że po 3 godzinach pieniądze zostały zaksięgowane na koncie rodzica. Co ważne. W przeciwieństwie do wielu innych firm – nie trzeba czekać do czasu zakończenia leczenia.
 • Wyczynowe uprawianie sportu we wszystkich wariantach. W zakresie m.in. sporty walki, jazda konna, piłka nożna, narciarstwo, hokej, lekkoatletyka, akrobatyka, koszykówka, wspinaczka na ściance, łyżwiarstwo. Jeżeli dziecko trenuje w klubach poza szkołą to jest nadal chronione
 • Dziecko w przypadku nieszczęśliwego wypadku dostaje środki na leczenie i rehabilitację oraz zwrot kosztów zakupu np. ortez, kul czy wózka. Dzięki temu szybciej wróci do pełni zdrowia.
 • Świadczenia do 500 zł za 1 % jest wypłacane za urazy a nie tylko za trwałe uszczerbki. Bo pamiętaj, że np. złamana ręka nie musi być zakwalifikowana jako trwały uszczerbek. Może to być tylko uraz i Bezpieczny wypłaci za to.
 • Jeżeli dziecko nie może uczestniczyć w wycieczce z powodu NW lub choroby ( zwykle towarzystwa zwracają tylko w przypadku NW) to jest zwrot kosztów wycieczki.
 • Dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych 30-dniowy darmowy dostęp Premium do serwisu Odrabiamy.pl oraz 50% zniżki na pełny roczny dostęp.
 • Możliwość wykupienia ubezpieczenia OC dla dziecka powyżej 13 roku życia. Jeśli pociecha wyrządzi szkodę innej osobie lub jej mieniu, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej może pokryć koszty naprawy szkody.
 • Pomoc agenta w każdej chwili. Także w sytuacji kiedy musisz zgłosić szkodę. Mimo, że jest to proste i zgłaszasz online to zawsze możesz się ze mną skontaktować. A ja jestem od tego, aby Tobie i Twojemu dziecku pomóc.

  Ochrona i edukacja w jednym

Portal edukacyjny Odrabiamy.pl

Łączymy ochronę z edukacją. To hasło tegorocznej oferty przedstawionej przez Bezpieczny.pl. Ochrona łączy się z edukacją ponieważ uczniowie mają dostęp do serwisu edukacyjnego Odrabiamy.pl. Czym jest ten serwis? To platforma przygotowana przez nauczycieli dla uczniów.

Odrabiamy.pl to platforma edukacyjna, która oferuje:

 • opracowania zadań z ponad 3 tysięcy podręczników szkolnych, zeszytów ćwiczeń, zbiorów zadań, repetytoriów z każdego poziomu edukacji (szkoła podstawowa, liceum, technikum, szkoła branżowa);
 • pomoc w nauce języków obcych takich jak: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski;
 • egzaminy ósmoklasisty i arkusze maturalne wraz z objaśnieniami, opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli;
 • doświadczenia z fizyki, chemii i biologii w formie video, które rozbudzają potrzebę poznawania świata poprzez eksperymentowanie;
 • wideolekcje, które pomagają uporządkować i powtórzyć szkolny materiał;
 • bazę ponad 280 tysięcy odpowiedzi na pytania użytkowników;
 • materiały dodatkowe, m. in. artykuły na blogu, które pomagają w przygotowaniu się do lekcji oraz egzaminów;
 • wygodną aplikację ze skanerem kodów kreskowych książek, dzięki któremu szybko odnajdziesz odpowiedni podręcznik

Jak skorzystać z dostępu?

Wystarczy wykupić ubezpieczenie NNW Szkolne dla Twojego dziecka w wariancie 2 lub wyższym. Na maila dostaniesz link z 30-dniowym darmowym dostępem Premium do Odrabiamy.pl oraz 50% zniżki na pełny roczny dostęp. Płacisz więc 72 zł za dostęp Twojego dziecka do wiedzy. Bezpłatny dostęp możesz wykorzystać w ciągu 12 miesięcy w dowolnym czasie.

Jak kupić ubezpieczenie w Bezpieczny.pl

Wspomniałem wcześniej zakup ubezpieczenia jest bardzo prosty. Wchodzisz na dedykowaną stronę i ubezpieczasz dziecko lub dzieci ( bo możesz na 1 polisie mieć kilkoro dzieci każde z innym zakresem ochrony). W zależności w jakim wieku jest dziecko skorzystaj z poniżsyzch linków i kup z 10% rabatem

Jak wspomniałem na początku – przed rodzicami trudny wybór. Są rodzice, którzy decydują się na zakupienie dwóch ubezpieczeń. Jedno w szkole, drugie w Bezpieczny.pl. W razie zdarzenia dziecko jest podwójnie chronione. Jeżeli jednak chcesz porównać oferty to daj znać. Pomogę.

 

Napisz do mnie przez Messenger
Call Now Button