Pomoc finansowa po wypadku drogowym

Bycie poszkodowanym w wypadku drogowym to bardzo duży problem. Dlatego tak ważne jest mieć zabezpieczenie na taką sytuację.

W 2019 roku na polskich drogach doszło do 30 tysięcy wypadków, w których zginęło 2 897 osób, a ponad 35 tysięcy zostało rannych. Tylko w sobotę 12 września 2020 roku doszło do 95 wypadków drogowych, w których zginęło 5 osób a 103 zostały ranne.

Zabezpieczeniem jest oczywiście polisa. Są różne warianty mające chronić na wypadek takich zdarzeń. Osobiście polecam ofertę Lloyd’s. Jest ona przygotowana specjalnie dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Obejmuje m.in. unikalną rentę powypadkową płatną nawet przez dwa lata.

Ubezpieczenie Drivers Casco

Ubezpieczenie Drivers Casco zawsze przewiduje 5 rodzajów świadczeń:

  • na wypadek śmierci w wypadku komunikacyjnym
  • na wypadek całkowitej trwałej (tj. dożywotniej) utraty zdolności do pracy
  • rentę, tj. miesięczne świadczenie na wypadek okresowej, całkowitej niezdolności do pracy
  • świadczenie dzienne z tytułu pobytu w szpitalu lub rekonwalescencji w domu
  • świadczenie tygodniowe na wypadek pozostawania ubezpieczonego w śpiączce

5 powodów dlaczego warto mieć tą ochronę

Powody, dla których warto mieć polisę Drivers Casco to:

  • 3 pakiety do wyboru ze składką roczną od 135 zł do 395 zł
  • renta w wysokości od 1.000 zł do 3.000 zł wypłacana nawet przez 24 miesiące
  • świadczenie za trwałą niezdolność do pracy w wykonywanym zawodzie ( czyli można pracować w innym ) od 25.000 do 100.000 zł
  • za pobyt w szpitalu i rekonwalescencję w domu od 50 do 150 zł za 1 dzień
  • w przypadku śmierci rodzina dostanie od 25.000 zł do 100.000 zł

Wnioski

Polisa Drivers Casco chroni Ciebie i rodzinę. Jeżeli masz w rodzinie poszkodowanego w wypadku drogowym to wiesz jakie są z tego powodu problemy i koszty dla poszkodowanego oraz jego rodziny. Wiele osób zdecydowało się na zakup tej polisy, bo przy małej składce rocznej otrzymane środki pomogą przetrwać ten trudny okres. A ochronę wyróżnia też to, że nawet otrzymując rentę przez 24 miesiące można pracować w innym zawodzie. Nie tak jak w przypadku innych polis. I jest to napewno bardzo duże wsparcie finansowe.

Tak. Dzwonię!
Avatar
Krzysztof Suszka
Jestem po to, aby doradzić i pomóc. Ze mną zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek zgodnie z faktycznymi potrzebami. Pomagam profesjonalnie i dlatego zależy mi na długoletniej współpracy. Nie musisz mnie lubić. Ważne, abyś wiedział, że możesz na mnie liczyć. Bo ubezpieczenie to pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Więcej od autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Powiązane wpisy

Advertisment

Ostatnie wpisy

Black Friday także w ubezpieczeniach

Na Czarny Piątek czekają sprzedawcy i klienci. Często są to okazje, aby kupić coś bardzo dobrego w wyjątkowej cenie. Dlatego też...

Październik miesiącem walki z rakiem piersi

Rak piersi jest najczęstszą chorobą nowotworowa wśród kobiet. Niestety, ale wysoka śmiertelność kobiet z powodu tej choroby, wynika ze zbyt późnego...

Jak założyć konto w UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny umożliwia każdemu samodzielne sprawdzenie czy sprawca zdarzenia drogowego miał ubezpieczony pojazd. Ale to nie wszystkie możliwości.

Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach?

Zostaw mi swój adres. Otrzymasz niezwłocznie na własność skrypt "Racjonalne ubezpieczenie" a potem raz w miesiącu będę przesyłał Tobie porcję wiedzy ubezpieczeniowej.