Pomoc finansowa po wypadku drogowym

Bycie poszkodowanym w wypadku drogowym to bardzo duży problem. Dlatego tak ważne jest mieć zabezpieczenie na taką sytuację.

W 2019 roku na polskich drogach doszło do 30 tysięcy wypadków, w których zginęło 2 897 osób, a ponad 35 tysięcy zostało rannych. Tylko w sobotę 12 września 2020 roku doszło do 95 wypadków drogowych, w których zginęło 5 osób a 103 zostały ranne.

Zabezpieczeniem jest oczywiście polisa. Są różne warianty mające chronić na wypadek takich zdarzeń. Osobiście polecam ofertę Lloyd’s. Jest ona przygotowana specjalnie dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Obejmuje m.in. unikalną rentę powypadkową płatną nawet przez dwa lata.

Ubezpieczenie Drivers Casco

Ubezpieczenie Drivers Casco zawsze przewiduje 5 rodzajów świadczeń:

  • na wypadek śmierci w wypadku komunikacyjnym
  • na wypadek całkowitej trwałej (tj. dożywotniej) utraty zdolności do pracy
  • rentę, tj. miesięczne świadczenie na wypadek okresowej, całkowitej niezdolności do pracy
  • świadczenie dzienne z tytułu pobytu w szpitalu lub rekonwalescencji w domu
  • świadczenie tygodniowe na wypadek pozostawania ubezpieczonego w śpiączce

5 powodów dlaczego warto mieć tą ochronę

Powody, dla których warto mieć polisę Drivers Casco to:

  • 3 pakiety do wyboru ze składką roczną od 135 zł do 395 zł
  • renta w wysokości od 1.000 zł do 3.000 zł wypłacana nawet przez 24 miesiące
  • świadczenie za trwałą niezdolność do pracy w wykonywanym zawodzie ( czyli można pracować w innym ) od 25.000 do 100.000 zł
  • za pobyt w szpitalu i rekonwalescencję w domu od 50 do 150 zł za 1 dzień
  • w przypadku śmierci rodzina dostanie od 25.000 zł do 100.000 zł

Wnioski

Polisa Drivers Casco chroni Ciebie i rodzinę. Jeżeli masz w rodzinie poszkodowanego w wypadku drogowym to wiesz jakie są z tego powodu problemy i koszty dla poszkodowanego oraz jego rodziny. Wiele osób zdecydowało się na zakup tej polisy, bo przy małej składce rocznej otrzymane środki pomogą przetrwać ten trudny okres. A ochronę wyróżnia też to, że nawet otrzymując rentę przez 24 miesiące można pracować w innym zawodzie. Nie tak jak w przypadku innych polis. I jest to napewno bardzo duże wsparcie finansowe.

Tak. Dzwonię!
Avatar
Krzysztof Suszka
Jestem po to, aby doradzić i pomóc. Ze mną zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek zgodnie z faktycznymi potrzebami. Pomagam profesjonalnie i dlatego zależy mi na długoletniej współpracy. Nie musisz mnie lubić. Ważne, abyś wiedział, że możesz na mnie liczyć. Bo ubezpieczenie to pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Więcej od autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Powiązane wpisy

Advertisment

Ostatnie wpisy

Grupa otwarta, czyli ubezpieczenie dla każdego

Decydując się na ubezpieczenie mamy do wyboru ubezpieczenie grupowe lub indywidualne. Dzisiaj kilka słów o ubezpieczeniu grupowym i grupie otwartej, którą...

Jak wybrać polisę OC

Dostałeś propozycję wznowieniową polisy OC ? Sprawdź najpierw oferty innych towarzystw ubezpeiczeniowych.

Dodatki do polisy OC

To, że każdy samochód musi mieć wykupiona polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wie każdy kierowca. Polisa OC zabezpiecza roszczenia poszkodowanych przez kierowców....

Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach?

Zostaw mi swój adres. Otrzymasz niezwłocznie na własność skrypt "Racjonalne ubezpieczenie" a potem raz w miesiącu będę przesyłał Tobie porcję wiedzy ubezpieczeniowej.