Grupowe ubezpieczenie Covid – 19

Koronawirus szaleje. Rośnie liczba osób zarażonych. Już teraz wiadomo, że koronawirus zaatakuje także jesienią. Dlatego też Generali jako pierwsze Towarzystwo proponuje ubezpieczenie na wypadek Covid-19

Dla kogo ta propozycja ?

Opierając się na włoskich doświadczeniach TU Generali proponuje Grupowe Ubezpieczenie Covid-19. Jest to oferta dla firm zatrudniających minimum 10 pracowników. Umowa jest bezimienna dla wszystkich pracowników w wieku 18-70 lat.

Co obejmuje polisa

Polisa jest zawierana przez właściciela firmy, który opłaca składkę roczną za każdego pracownika. W zależności od wariantu jest to jednorazowa kwota 49,90 zł, 69,90 zł lub 89,90 zł. Wszyscy pracownicy otrzymują ten sam pakiet.

Trzy warianty do wyboru. Wszyscy korzystają z tego samego.

To co ważne to także assistance

Po opuszczeniu szpitala jest szeroki zakres usług w ramach assistance. Poczynając od transportu ze szpitala po wizyty domowe lekarza i opiekę nad dzieckiem.

Kto był w szpitalu, ten wie jak ważna jest pomoc po jego opuszczeniu

Wnioski

Grupowe ubezpieczenie Covid-19 może być dodatkiem do obecnego ubezpieczenia grupowego. Można je również traktować jako samodzielne ubezpieczenie. Bonus dla pracownika. Takie ubezpieczenie to oczywiście dodatkowy prestiż dla firmy dbającej o pracowników. Dzięki możliwości korzystania z pomocy pracownik szybciej także wróci do pracy. Natomiast dla pracownika jest to realna pomoc w przypadku zachorowania. Także po opuszczeniu szpitala.

Samo zawarcie polisy jest bardzo proste i wszystko odbywa się online. Jeżeli masz pytania to zadzwoń 501485554 lub napisz ksuszka@bezpieczny.pl

Tak. Dzwonię!

Avatar
Krzysztof Suszka
Jestem po to, aby doradzić i pomóc. Ze mną zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek zgodnie z faktycznymi potrzebami. Pomagam profesjonalnie i dlatego zależy mi na długoletniej współpracy. Nie musisz mnie lubić. Ważne, abyś wiedział, że możesz na mnie liczyć. Bo ubezpieczenie to pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Więcej od autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Powiązane wpisy

Advertisment

Ostatnie wpisy

Na co zwracać uwagę przy polisie szkolnej

W ciągu ostatnich kilku dni pytano mnie o ofertę ubezpieczenia szkolnego przedstawioną przez jedną z firm. Czy jest dobra ? Zdaję...

Pomoc finansowa po wypadku drogowym

Bycie poszkodowanym w wypadku drogowym to bardzo duży problem. Dlatego tak ważne jest mieć zabezpieczenie na taką sytuację.

Jak ubezpieczyć dziecko

Przed nami nowy rok szkolny. Będzie inny niż dotychczasowe. Tak naprawdę nikt nie wie jak będzie wyglądał sposób nauczania i jak...

Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach?

Zostaw mi swój adres. Otrzymasz niezwłocznie na własność skrypt "Racjonalne ubezpieczenie" a potem raz w miesiącu będę przesyłał Tobie porcję wiedzy ubezpieczeniowej.