Black Friday także w ubezpieczeniach

Na Czarny Piątek czekają sprzedawcy i klienci. Często są to okazje, aby kupić coś bardzo dobrego w wyjątkowej cenie. Dlatego też sprzedawcy prześcigają się w przygotowaniu ofert.

Promocje w ubezpieczeniach

Okres ten wykorzystują również towarzystwa ubezpieczeniowe. Dlatego też polisę można kupić nawet 20 % taniej niż zwykle. Warto więc zapytać agenta o taką możliwość.

Takie czasy, że kupujesz taniej i w dodatku bez wychodzenia z domu

Jakie polisy kupują klienci ?

Odpowiedź jest chyba oczywista. Wszystkie. Zależy jednak od potrzeb. Z doświadczenia wiem, że wiele osób wykorzystuje ten okres do wykupienia polisy na życie. W czasach pandemii, kiedy jest trudno dostać się do lekarza, to często decydujemy się na polisę chroniącą zdrowie. Dzięki temu mamy łatwiejszy dostęp do pomocy medycznej a także świadczenie za pobyt w szpitalu przy zachorowaniu na COVID-19.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby wykupić polisę OC na samochód. Można przecież to zrobić 30 dni przed upływem obecnej polisy. A są firmy, które umożliwiają to nawet 45 dni wcześniej. Dlaczego więc nie skorzystać ?

I wreszcie ochrona prawna, czyli prawnik na zawołanie. O ochronie prawnej pisałem wcześniej w artykule „Bądź jak bohater amerykańskiego filmu” Mając tą polisę, jeżeli tylko pojawi się problem prawny, możesz zadzwonić do prawnika. Zamiast biegac po kancelariach.

Dlaczego warto skorzystać z promocji

Jeżeli jest możliwość kupienia czegoś taniej dlaczego z tego nie skorzystać ? Promocja ma to do siebie, że jest ograniczony czas do zrobienia zakupów. Jeżeli więc do niedzieli 29 listopada zadzwonisz na nr 501 485 554 lub napiszesz, nawet o godz.23.59, na adres ksuszka@bezpieczny.pl zykujesz:

  1. Dodatkowe środki finansowe, które zaoszczędzisz na polisie
  2. Otrzymujesz bezpłatną weryfikację posiadanych polis. Bez względu jaką chcesz kupić
  3. Kupujesz potrzebną polisę bez wychodzenia z domu
  4. Bezpłatną pomoc doradcy ubezpieczeniowego do końca życia i jeden dzień dłużej

Nie zwlekaj ! Korzystaj z okazji i dołącz do grona osób mających swojego doradcę ubezpieczeniowego

Tak. Dzwonię!
Avatar
Krzysztof Suszka
Jestem po to, aby doradzić i pomóc. Ze mną zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek zgodnie z faktycznymi potrzebami. Pomagam profesjonalnie i dlatego zależy mi na długoletniej współpracy. Nie musisz mnie lubić. Ważne, abyś wiedział, że możesz na mnie liczyć. Bo ubezpieczenie to pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Więcej od autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Powiązane wpisy

Advertisment

Ostatnie wpisy

Grupa otwarta, czyli ubezpieczenie dla każdego

Decydując się na ubezpieczenie mamy do wyboru ubezpieczenie grupowe lub indywidualne. Dzisiaj kilka słów o ubezpieczeniu grupowym i grupie otwartej, którą...

Jak wybrać polisę OC

Dostałeś propozycję wznowieniową polisy OC ? Sprawdź najpierw oferty innych towarzystw ubezpeiczeniowych.

Dodatki do polisy OC

To, że każdy samochód musi mieć wykupiona polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wie każdy kierowca. Polisa OC zabezpiecza roszczenia poszkodowanych przez kierowców....

Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach?

Zostaw mi swój adres. Otrzymasz niezwłocznie na własność skrypt "Racjonalne ubezpieczenie" a potem raz w miesiącu będę przesyłał Tobie porcję wiedzy ubezpieczeniowej.