Bądź bezpieczny! Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu!

Przed nami trudny okres. Tak naprawdę nikt nie wie kiedy wrócimy do normalnego funkcjonowania. Ten czas często wymusza na nas inny sposób zachowania i postępowania. Oczywiście podstawą jest dbanie o bezpieczeństwo własne i najbliższych. Hasło „Zostań w domu” nie jest pustym hasłem. Zdecydowana większość naszego społeczeństwa podchodzi do tego ze zrozumieniem i się do niego stosuje.

Konieczność ograniczenia kontaktów wymusił także inny sposób działania towarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie już prawie wszystkie umożliwiają zawarcie umowy bez kontaktu osobistego. Bo wszyscy rozumieją, że jednym z ważnym filarów bezpieczeństwa jest polisa ubezpieczeniowa. Oczywiście każdy ma róże potrzeby, ale o nich można porozmawiać telefonicznie. A efektem końcowym może być zakup odpowiedniej polisy.

Jeżeli kończy się Wam ubezpieczenie OC lub dojdziecie do wniosku, że potrzebna jest polisa „życiowa” lub na wypadek pobytu w szpitalu ( wzrosła liczba zainteresowanych tą formą bezpieczeństwa ) to zapraszam do kontaktu. Załatwimy wszystko bez wychodzenia z domu.

Avatar
Krzysztof Suszka
Jestem po to, aby doradzić i pomóc. Ze mną zabezpieczysz siebie, najbliższe Ci osoby, a także swój majątek zgodnie z faktycznymi potrzebami. Pomagam profesjonalnie i dlatego zależy mi na długoletniej współpracy. Nie musisz mnie lubić. Ważne, abyś wiedział, że możesz na mnie liczyć. Bo ubezpieczenie to pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.

Więcej od autora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Powiązane wpisy

Advertisment

Ostatnie wpisy

Październik miesiącem walki z rakiem piersi

Rak piersi jest najczęstszą chorobą nowotworowa wśród kobiet. Niestety, ale wysoka śmiertelność kobiet z powodu tej choroby, wynika ze zbyt późnego...

Jak założyć konto w UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny umożliwia każdemu samodzielne sprawdzenie czy sprawca zdarzenia drogowego miał ubezpieczony pojazd. Ale to nie wszystkie możliwości.

Co to jest BLS i czy warto go mieć ?

Skrót OC, AC czy NNW zna każdy kierowca. Natomiast z BLS już jest trudniej. A warto wiedzieć co to jest.

Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach?

Zostaw mi swój adres. Otrzymasz niezwłocznie na własność skrypt "Racjonalne ubezpieczenie" a potem raz w miesiącu będę przesyłał Tobie porcję wiedzy ubezpieczeniowej.